FORGOT YOUR DETAILS?

Stovyklos užsiėmimuose ugdomas ne tik vaiko komunikabilumas, bet ir savarankiškumas. Užduotys gamtoje lavina vaikų vaizduotę, skatina pasitikėjimą savimi ir stiprina savivertę. Pažindinantis su gamta ir jūrų skautų veikla didelis dėmesys skirtiamas jūrinei programos daliai, skatinant geriau suvokti Lietuvos kaip jūrinės valstybės idėją bei susipažinti su įvairiausiais vandens užsiėmimais. Stovyklos užsiėmimus ves  jūrų skautų vadovas Ignotas S. ir patyrusi jūrų skautė Domira L..

Preliminarios veiklos stovykloje:

•  Skautamokslis: mazgai, lankai, žemėlapio pažinimas, pasiruošimas žygiui, maisto gamyba ant laužo;
•  Orientavimosi žygiai miške, pažintiniai žygiai pajūryje, ekskursijos;
•  Komandos formavimas, estafetės ir kiti žaidimai sausumoje ir vandenyje;
•  Protmūšis ar viktorina, stalo žaidimai;
•  Aitvarų, laivelių, plaustų gamyba ir leidimas;

7 – 10 metų vaikams pagrindinis mokymosi instrumentas yra žaidimai ir jų vaizduotėje sukurtas pasaulis. Vaikams per nuotykių ieškojimą labai svarbu tobulėti ir stiprinti save ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Įsijausdami ir tyrinėdami gamtą vaikai patiria mokosi pažinti save bei aplinką. 

Stovyklos vadovas – jūrų skautas, kuris svarbus ne tik kaip grupės vadovas, bet kaip ir autoritetas, kuris reikšmingas stovyklos veiklų organizavime. Jis paskirsto vaikams nedidelius darbelius, taip vaikai mokosi atsakomybės. Taip pat, vaikai motyvuojami įsitraukti į dienos veiklų planavimą, užsiėmimų vedimą savo bendraamžiams, taip skatinant atsakomybę už bendrą veiklą. Kiekvieną dieną vaikai skatinami padaryti po vieną išskirtinai gerą darbelį, tai viena iš esminių jūrų skautų vertybių – rūpintis artimu.

Informacija apie stovyklą:

• Stovykla vyks nuostabiausiame Lietuvos mieste – Neringoje. Saulei ridinėjantis Parnidžio kopa žygiai, žaidimai ir kitos veiklos vyks lauke. Netikėtai pasikeitus orui stovyklautojai apsistos svetingose Neringos sporto mokyklos patalpose. Nors... blogo oro nėra, svarbiausia tinkama apranga!
• Tai dienos stovyklą, todėl kiekvieną rytą 10 valandą į veiklas vaikai susibėgs pailsėję ir nuotaikingi, o vakare 18 valandą pas tėvelius į namus grįš kupinį puikiausių emocijų.
• Per 5 dienų stovyklą vaikai ne tik pažins paslaptingą ir įdomų jūrų skautų pasaulį, bet įgaus pasitikėjimo savo jėgomis, o galbūt net sutiks draugus visam gyvenimui.
• Stovyklos kaina vaikui 72,20 Eur. Stovykla be maitinimo, tačiau galite įdėti pietų dėžutę bendram piknikui gamtoje.

 Norėdami užsiregistruoti į stovyklą užpildykite žemiau esančią formą. Užpildžius formą spustelėkite mygtuka SUBMIT (PATEIKTI). Su Jumis susisieksime.

TOP