FORGOT YOUR DETAILS?

    Neringos sporto mokyklos istorija

          2024 m. vasario mėn. įvyko Neringos sporto mokyklos 45-ojo gimtadienio šventė! Susirinko apie 50 bendruomenės narių, kurie vaišinosi gardžiais ką tik iškeptais vafliais ir kitais skanėstais, dalyvavo protmūšyje ir Playstation turnyre, žaidė stalo futbolą ir turėjo galimybę pabendrauti vieni su kitais. Renginio metu išsakyta daugybė gražiausių sveikinimų ir palinkėjimų Neringos sporto mokyklai, kurie suteikia stipraus ir palankaus vėjo judėti pirmyn!

     2019 m. vasario antrosios vakarą KTIC „Agila“ fojė šurmuliavo nuo svečių kalbų. Džiugios šypsenos nuotraukose, nuoširdūs palinkėjimai mokyklai ant burės bei dovana kiekvienam svečiui - specialiai mokyklos jubiliejui sukurti Neringos sporto mokyklos ženkliukai. Neringos sporto mokyklos bendruomenė bei gausus būrys svečių, buvusių mokyklos moksleivių ir neringiškių susirinko į 40-ojo Neringos sporto mokyklos jubiliejaus šventę.
       „Šiandien visi kartu pažvelgsime į kupiną atradimų, stiprų emocijų ir sportinio meistriškumo Neringos sporto mokyklos kelią. Kelią, kuriame apdovanojimai galbūt užsimirš, bet draugystė niekada“,- sveikinimo kalboje kalbėjo dabartinis Neringos sporto mokyklos direktorius Norbertas Airošius. Renginio metu išreikšta padėka visiems mokyklos direktoriams ir treneriams, kurių kruopštus ir nuoseklus darbas nutiesę kelią į jaunatvišką, šiuolaikišką ir tobulėjančia šių dienų mokyklą.
       Pagrindinio šventės renginio metu žiūrovai buriavo, bėgo, keliavo laiku – keturiais mokyklos gyvenimo dešimtmečiais, kurių kiekvienas buvo išskirtinis. Nuo pirmojo mokyklos įkūrimo dešimtmečio 1979 metais su 120 vaikų ir direktoriumi Vigantu Giedraičiu priešakyje iki šių dienų. Kiekvieną iš keturių dešimtmečių žiūrovai pasitikdavo ant scenos išnešama „Optimist“ jahtos bure, kurią įnešdavo dabartiniai Neringos sporto mokyklos moksleiviai. Dešimtmečius palydėdavo išskirtinės instrumentinės muzikos grupės „The Voiceless“ atliekami žymiausi dešimtmečio muzikos kūriniai.
        Šventinį renginį vainikavo daina ir burės su visų svečių parašais bei linkėjimasi įnešimas į sceną. Burės, kuri ves Neringos sporto mokyklos bendruomenę pirmyn į naujų tikslų, ryžto ir laimėjimų kupiną ateitį keliu pilnu išbandymų, bet tikru ir atviru eiti greta visiems.
Dėkojame visiems už dalyvavimą ir pagalbą rengiant šią įspūdingą Neringos 40-ojo jubiliejaus šventę.

Vėjo! Vėjo! Vėjo!

Prieš beveik pusę amžiaus, 1979 metų vasario 2 dieną įkurta Neringos sporto mokykla. Mokykla, kurioje išaugo daug atvirų, drąsių, sportui neabejingų ir tiesiog nuostabių asmenybių. Jų vertybinis pagrindas – buriuotojiškos vertybės: sportinis meistriškumas, garbė ir draugystė, pelnė Neringai pripažinimą sportininkų bendruomenėje. Daugelis neringiškių sėkmingai atstovavo ir šiuo metu atstovauja Neringai nacionalinėse bei Lietuvai tarptautinėse buriavimo, orientavimosi, futbolo varžybose. 

TOP