FORGOT YOUR DETAILS?

Mokykis kitaip!

Kviečiame 3-4 klasių moksleivius su lydinčiais mokytojais mokytis ir stovyklauti Neringoje.

Neringos sporto mokykla siūlo edukacinės stovyklos, skirtos 3 – 4 klasių moksleiviams ir jų mokytojams, programą.

Stovyklos metu kasdien pirmos dienos pusės trumpų kasdienių pamokų teorinės žinios perkeliamos į gamtą, taip skatinant moksleivius suprasti tai, ko mokosi, ugdyti kritinį mąstymą, vertybines nuostatas bei didinti mokymosi kompetenciją. Kasdien lankant vis kitas Kuršių nerijos gamtos vietas moksleiviai turi galimybę pasijusti jos dalimi, save ir gamtą pajusti visais pojūčiais bei kūrybiškai realizuoti šį pojūtį veiklose (pvz. ekodizaino kūryboje).

Antroje dienos pusėje stovyklaujantiems moksleiviams numatytas lankymasis Neringos mieste esančiuose muziejuose bei Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centre, kuriuose jų laukia edukaciniai užsiėmimai įvairiomis temomis ir pažintis su Neringos miesto gyvenvietėmis, istorija ir gamta. Į programą įtrauktos kultūros ir meno paslaugos lavina sociakultūrinę moksleivių sampratą, kuri svarbi moksleivio, kaip jaunos asmenybės, formavime.

Po pagrindinių dienos veiklų moksleiviams suteikiama galimybė pasinerti į įvairias su sportu susijusias veiklas: nuo stalo žaidimų (šaškės, šachmatai ir kt.) iki kroketo ar veiklų patyriminėse-edukacinėse erdvėse.

Neringos sporto mokyklos pirmame aukšte įrengtos patyriminės-edukacinės orientavimosi, buriavimo erdvės supažindinančios stovyklautojus su šiomis sporto šakomis. Erdvėse mokymasis tampa modernizuotu, o tai pagyvina ugdymo turinį, motyvuoja stovyklaujančius asmenis savarankiškai įsitraukti į praktines stovyklos veiklas. Šiomis erdvėmis stovyklų dalyviai galės naudotis nemokamai prižiūrimi mokytojo.

Buriavimo erdvėje stovyklautojai supažindinami su saugaus buriavimo vandenyje pricipais: specialiomis buriuotojų vėliavomis, jachtų eismo taisyklėmis, specialiųjų mazgų rišimu ar gelbėjimo liemenės dėvėjimo pamokėle. Daug smagių emocijų palieka praktinis jachtos Optimist išmėginimas simuliatoriuje, kuris yra vykdomas simuliatoriui stovint krante. Ši praktinė pamokėlė yra visiškai saugi ir patraukli net su vandeniu nedraugaujantiems vaikams.

Orientavimosi sporto erdvėje stovyklautojai supažindinami su žemėlapio skaitymo pagrindais: specialiaisiais žemėlapių bei legendų simboliais, įranga reikalinga šiam sportui. Taip pat, praktiškai lavina orientavimosi įgūdžius saugioje mokyklos erdvėje, kurios grindis puošia dirbtinis žemėlapis.

Už papildomą mokestį siūlome įsigyti Nidos ir Juodkrantės sportinių orientavimosi žemėlapių, taip pat, žaidimo „Atrask Kuršių neriją – laimėk Škoda prizus“ žemėlapius. Siūlome išsinuomoti sportinį inventorių ar pasinaudoti mokykloje esančios treniruočių salės paslauga.

Stovyklos programoje dalyvaujančius asmenis (grupė iki 20 asmenų) galime apgyvendinti. Kiekvienam apgyvendintam asmeniui yra suteikiama atskira lova su patalyne ir užvalkalais. Rankšluosčiai nesuteikiami, todėl jais reiktų pasirūpinti asmeniškai. Apgyvendinimo kaina 10 Eur/ asmeniui nakčiai. Apgyvendiname dviejose skirtingose patalpose po 8-10 žmonių.

Atvykstančius prašome nesivežti greitai gendančių maisto produktų, nes mokykloje nėra galimybės gaminti ar saugoti šaltai maistą. Bendroms reikmėms suteikiamas elektrinis virdulys. Rekomenduojame pusryčius, pietus, vakarienę užsisakyti gyvenvietėje esančiuose restoranuose. Šios įstaigos turi ilgametę patirti bendradarbiaujant su stovyklautojų grupėmis.

Pas Mus stovyklaujančiųjų prašome:

  1. Mokyklos vidaus patalpose dėvėti šlepetes. Apavas dėvimas lauke turi būti paliekamas persirengimo kambaryje arba prie durų vos įėjus į patalpas.
  2. Mokyklos patalpomis naudotis atsakingai ir savo veiklas suderinti su mokyklos lankytojais. Stovyklos programos užsiėmimai vyksta: 2 aukšte visos dienos metu, 1 aukšte nuo 17:00 val. Taip pat, susitarus ir suderinus laiką iš anksto galima naudotis mokyklos treniruočių sale.
TOP