FORGOT YOUR DETAILS?

2023-11-30 / . Renginys

Kviečiame aktyviai dalyvauti nemokamuose nugarą stiprinančių mankštų užsiėmimuose. Mankštos skirtos tiems, kurie nori sustiprinti ar atpalaiduoti nugaros raumenis ir sumažinti skausmą, diskomfortą. Šie užsiėmimai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami, ypač darbuotojams ar tiems, kurie dažnai patiria nugaros skausmą.

Programa yra sudaryta taip, kad būtų užtikrintas saugus ir efektyvus nugaros stiprinimas. Mankštos apima įvairius pratimus, skirtus tiek mažų, tiek didelių nugaros raumenų grupių stiprinimui. Kiekvienas užsiėmimas yra sudarytas taip, kad dalyviai gautų asmeninį dėmesį ir būtų užtikrintas jų saugumas bei efektyvumas.

Mankštos NEMOKAMOS. Būtina išankstinė registracija: https://forms.office.com/e/69ESwrTgY3

Mankštos vyks:
18:00-19:00 val. gruodžio 1, 15, 22, 29 dienomis. Taip pat, sausio, vasario, kovo mėnesiais. Gruodžio antroje pusėje paskelbsime kito mėnesio laikus.

Daugiau informacijos info@neringasport.lt, +370 657 51972. 

2023-11-27 / . Renginys

ariame didelių AČIŪ kiekvienam sportininkui ir kviečiame susitikti gruodžio 13 d. 17:30 val. Neringos sporto mokykloje. Susitikimo metu aptarsime 2023 m. sporto sezoną, pasidžiausime vieni kitų pasiekimais, išsakysime savo svajones 2024 metams ir smagiai praleisime laiką. 

2023-11-24 / . Pranešimas

Sveikiname neringiškius, o ypač Juodkrantės bendruomenės narius įveikus ir puikiai pasirodžius trečiajame Nacionalinio judumo iššūkyje ir sulaukus apdovanojimo iš Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos .

Iššūkis kvietė atstovauti miestą, organizaciją, mokyklą ar bendruomenę kartu puoselėjant aplinkai ir sau draugiškus kasdieninius judumo įpročius. Naudojantis tvaraus judumo platforma #walk15 dalyviai rinko žingsnius ir varžėsi dėl aktyviausiųjų vardo.

Pasivaikščiojimas kartu puiki proga pabendrauti ir būti fiziškai aktyviais!

Nuotraukos Aurelijos P.

2023-11-24 / . Renginys

Unikalios kalėdinės akimirkos laukia Neringos sporto mokyklos mokinių Vilniaus Valdovų rūmuose!Kviečiame ir mažus, ir didelius pasinerti į nepamirštamą žiemos pasaką gruodžio 19 d.

Išbandysime vienintelę tokią čiuožyklą visoje Lietuvoje, aplankysime Kalėdų Senelį jo rezidencijoje! Registracija vykdoma iki 2023.11.27 14:00 val.

Registracijos anketa: https://forms.office.com/e/Qx6AKbKhLg

Išvykos kaina vaikui: 20 Eur (į kainą įskaičiuota kelionė į Vilnių, čiuožimo seansas, susitikimas su Kalėdų Seneliu, apsilankymas Kalėdų Senelio dirbtuvėlėse, Kalėdų Senelio dovanos.)

Išvykos kaina suaugusiam arba ikimokyklinio amžiaus vaiką lydinčiam asmeniui: 20 Eur (į kainą įskaičiuota kelionė į Vilnių).

TOP