FORGOT YOUR DETAILS?

Spalio 3 dieną Neringos orientavimosi sportininkai dalyvavo Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionato vidutinės trasos varžybose. Didžiuojamės mokyklos mokiniu Matu Mikalajūnu, kuris V12 amžiaus grupėje aplenkė net 46 kitus sportininkus ir tapo vicečempionu užėmęs 2-ąją vietą.
Šiose varžybose dalyvavusi Neringos sporto mokyklos mokinė Silvija Kisieliūte. M14 grupėjė užėmė 12-ąją vietą aplenkusi daugiau nei pusė savo grupės dalyvių (iš viso 28).

Džiaugiamės mūsų moksleivių pasiekatais rezultatais ir linkime sėkmės žaliosiose trasose!

Bendrus varžybų rezultatus galite rasti čia: REZULTATAI

2-oji vieta Matas Mikalajūnas (nuotr. R.Tėvelis)

Spalio 2-4 dienomis vykusiose varžybose „Rudens vėjas 2020“ dalyvavo virš 140 buriuotojų. Neringos buriuotojams varžybos buvo tikras iššūkis ir galimybė parodyti savo meistriškumą. Neringos buriuotojai užėmė šias prizines vietas:
David Mažeika U12 2 vieta,
Kristupas Alseika Laser 4.7 3 vieta,
Meda Rimaitė U16 2 vieta,
Šarūnas Jakas 5 vieta,
Eglė Chlebinskaitė 5 vieta.
Sveikiname komandą ir dėkojame treneriams Zigmantui ir Ričardui!

Šį savaitgalį Nidoje vyko Lietuvos Optimist asociacijos svarbiausios metų varžybos. Jose paaiškėjo jaunieji Optimist rinktinės nariai vyksiantys į Europos čempionatą. Neringos buriuotojai iškovojo reikšmingų pergalių, kurios žymi didelę šių jaunųjų sportininkų padarytą pažangą šį sezoną. Dėkojame LOJKBA asociacijos prezidentei Astai Pajarskienei už nuoširdų darbą kiekvienam vaikui, Neringos Laser komandos buriuotojams Kristupui, Herkui ir Gustui už darbą teisėjų komandoje ir visiems prisidėjusiems, kad šios varžybos būtų tokios įdomios, saugios ir įkvepiančios. Linkime visiems VĖJO! VĖJO! VĖJO!

Taip pat, dalinamės @Optimistam parengtu įrašu apie LOJKBA taurės regatą, kurį vyko Nidoje.

„Organizuojant Optimist asociacijos taurę labai noriu padėkoti visai Neringos sporto mokyklai ir jos direktoriui Norbertui Airošiui, kurie pasirūpino svarbiausia varžybų atributika, užkandukais vaikams ir visą sezoną glaudžiai bendradarbiavo organizuojant bendrus renginius; Klaipėdos buriavimo klubui “Žiemys”, kuris greit sureagavo į prašymą ir atsivežė varžyboms reikiamas vėliavas; visam teisėjų klolektyvui:Laurynui, Jurgiui, Ryčiui, Ričardui, Martis, Gustui , Kristupui, Herkui ir Saule; na ir Neptūnui, kuris nepagailėjo vėjo ir saulės🙂
Taip pat didžiausias ačiū pagrindiniams mūsų rėmėjams Petkauskas fondui iš Amerikos, be kurių finansinės pagalbos nebūtų įvykę nei vieni mokymai, nei stovykla vaikams, nei LOJKBA taurė.
Dėkui “Marex boats” įmonei už įsteigtus prizus treneriams ir nuolat mums teikiamą techninę pagalbą.
Ir kaip gi be mūsų medijos Dainius Čėpla, kuris ne tik “gaudo “ pačias gražiausias akimirkas, bet ir aktyviai dalyvauja tėvų komiteto veikloje.
Kaip niekad, visų varžybų metu, jautėsi stiprus visų Lietuvos trenerių vieningumas ir bendradarbiavimas.
Juk tik visi kartu galime nuveikti dar daugiau!
Didžiausi sveikinimai nugalėtojams!
LOJKBA taurės rezultatai: https://regattas.eu/filesdb/1576411682.pdf

Visą įrašą galite rasti čia: ĮRAŠAS

Rugsėjo 27 d., sekmadienį, baigėsi Jono Macijausko atminimo taurės teniso varžybos. Varžybos sulaukė didelio teniso žaidėjų susidomėjimo. 52 dalyviai varžėsi 3 grupėse, įtempta kova vyko iki finalinės minutės. Dėkojame Viktorui Kriukovui už puikią iniciatyvą ir turnyro organizavimą. Varžybų dalyvius pasveikino Neringos sporto mokyklos direktorius N.Airošius ir palinkėjo visiems parsivežti iš Nidos gerą nuotaiką, įkvėpimą siekti aukščiausių rezultatų ir lauksime sugrįžtančių kitais metais.

Varžybų rezultatai:
Jaunesniųjų grupė
1. Zbignevas Gulbinovičius ir Gintaras Kateiva
2. Norbertas Lipinskas ir Saulius Vilimas
3. Deividas Šemberas ir Nemunas Dagilis

Moterų grupė
1. Violeta Zabulionienė ir Giedrė Armonienė/
2. Jurga Kavaliauskienė ir Audra Milašauskienė
3. Jolita Rimkienė ir Asta Ryklienė

Vyrų grupė
1. Aleksandr Tverskoj ir Žoržas Šarafinovičius
2. Marius Kukenys ir Rolandas Leonavičius
3. Paulius Kamarauskas ir Gvidas Ivanauskas

TOP