FORGOT YOUR DETAILS?

2021-10-18 / . Pasiekimai

Savaitgalį Neringos sporto mokyklos orientacininkai dalyvavo orientavimosi sporto varžybose ,,Lietuvos taurė 2021″ Palangoje. Varžytis sportininkams teko Palangos ir Nemirsetos miškuose, kuriuose vyrauja sudėtingas kopinis reljefas. Geriausią rezultatą savo grupėje (V12) pasiekė Matas M.. Suskaičiavus rezultatus abiejų dienų sumoje sportininkas užėmė 3 vietą.

Šios varžybos ypatingos dar ir tuo, jog tai pirmosios oficialios varžybos Justinui, kuris prie mokyklos orientacininkų komandos prisijungė vos šį rugsėjį. Kaip Justinas sakė – džiaugsmas įveikus trasą sėkmingai buvo neįtikėtinas. Manome, jog galite tai pastebėti ir nuotraukoje.

2021-10-05 / . Pranešimas

Šiandien Neringos sporto mokyklos pedagogus pasveikino Neringos savivaldybės meras, tarybos nariai ir švietimo skyriaus specialistai, jaunieji sportininkai. Džiaugiamės ir dėkojame, kad šiais metais Neringos savivaldybė 1000 Eur skatinamąją premiją skyrė buriavimo treneriui Zigmantui Raudžiui už profesinės veiklos rezultatus.

2021-10-04 / . Pasiekimai

Rugsėjo 30 – spalio 3 dienomis Neringos sporto mokyklos buriuotojai varžėsi Kauno mariose vykusioje 31-oje tarptautinėje regatoje „Rudens vėjas 2021“. Į regatą varžytis susirinko beveik 150 sportininkų iš Lietuvos ir užsienio. Pirmąją regatos dieną buriuotojų plaukimai neįvyko, nes dieną dėl štilio teko praleisti krante. Kitas dvi dienas rudeniškas oras nepagailėjo vėjo ir buvo įvykdyti visi suplanuoti plaukimai. Taigi, po dviejų dienų startų paaiškėjo stipriausi buriuotojai tarp kurių ir Neringos sporto mokyklos buriuotojai:

Optimist U12 mergaitės 3 vieta Ugnė T.
Optimist U12 berniukai 3 vieta David M.
Optimist U16 merginos 1 vieta Mariya S.
Laser Standard 2 vieta Gustas P., 3 vieta Vykintas M.

Taip pat, sveikiname ir džiaugiamės mokyklos buvusio mokinio Vasily S. pirmosios vietos pergale Laser Standard įskaitoje

Nuotraukos Red Eye fotografija

2021-09-27 / . Pasiekimai

Šeštadienį Nidoje vyko Nidos pusės maratono bėgimas, kuriame dalyvavo šeši sporto mokyklos orientacininkai, kurie pagal savo amžiaus grupes bėgo 0,5km ir 2km distancijas.

0,5 km distancijoje M10 grupėje Rugilė užėmė 2 vietą

2 km distancijoje V14 grupėje Pijus 2 vietą.

Sveikiname!

TOP