FORGOT YOUR DETAILS?

2024-04-29 / . Pranešimas

Žiobrinių šventės metu įvyko pirmasis šių metų teniso turnyras Nidoje, kurio metu žaidėjai galėjo dalyvauti mišriais ir vyrų dvejetais.

Mišrių dvejetų grupėje nugalėjo:

1. Giedrė ir Vytis Armonai,

2. Austėja Vasiliauskaitė ir Rytis Šūmakaris,

3. Ina Vasiliauskienė ir Andriejus Semionovas.

Vyrų dvejetų nugalėtojai:

1. Vytis Armonas ir Darius Vėželis,

2. Arvydas Rakauskas ir Vytautas Vasiliauskas,

3. Vykintas Pašilys ir Mindaugas Neverauskas.

Sveikiname nugalėtojus ir lauksime kitose Neringos sporto mokyklos veiklose!

2024-04-29 / . Pranešimas

Savaitgalį dalyvavome Žiobrinių šventėje Nidoje, kurioje prie Neringos sporto mokyklos namelio vyko intensyvūs šaškių mačai, didžiulio Jenga bokšto statybos, virvės traukimas, taiklumo išbandymai su Spin ladder žaidimu, mini golfo rungtys. Džiugu, jog tiek daug žmonių dalyvavo šventėje ir išbandė mūsų parengtas užduotis! 😊

2024-04-17 / . Pranešimas

Neringos sporto mokyklos bendruomenė susibūrė gražiai iniciatyvai – pamario švarinimo akcijai. Mokiniai, treneriai ir tėvai kartu dirbo valydami pakrantę nuo šiukšlių. Tokia veikla ne tik leido prisidėti prie aplinkos švaros, bet ir sustiprino bendruomeniškumo jausmą. Po visko laukė gardus piknikas mokyklos kieme, kuris tapo puikiu užbaigimu: visi kartu valgė, žaidė ir bendravo. Puiki proga kartu smagiai ir naudingai praleisti laiką bei pasikrauti geros nuotaikos.

2024-04-12 / . Pranešimas

Dėkojame Marijui Eidukevičiui ir jo profesionalų komandai padėjus mokyklai atnaujinti 12 jachtų. Treneriai džiaugiasi rezultatu ir aktyviai ruošiamės pradėti buriavimo sezoną. Nuostabu, kad jauniesiems buriuotojams suteiksime dar geresnes sąlygas buriuoti. Tuo pačiu parengėme įvairiausių buriavimo užsiėmimų, kuriais siekiama dar daugiau vaikų ir suaugusiųjų sudominti buriavimu. Tai ypatingą laisvės pojūtį suteikiantis sportas, paremtas garbės, pasitikėjimo, gerų praktikų ir komandinio darbo vertybėmis.

TOP