FORGOT YOUR DETAILS?

2022-08-02 / . Pranešimas

Antrasis vasaros mėnuo baigėsi didžiausiu buriavimo renginiu Lietuvoje jubiliejine tarptautine 55-aja „Kuršių marių regata“, kurioje buriuotojai per septynias dienas varžosi šešiuose etapuose Baltijos jūroje ir Kuršių mariose. Džiaugiamės, jog jau antrus metus šios regatos dalyvių gretas jachtoje „Stinta“ papildo ir Neringos sporto mokyklos vyresnieji Laser jachtų klasės buriuotojai Tomas B., Herkus M., Vykintas M., Gustas P.

Ši jachta varžėsi Mažųjų jachtų įskaitoje, kurioje 2 vietą užėmė „5-ajame Mercedes-Benz etape“ bei puikiai pasirodė pirmą vietą savo grupės įskaitoje užimdami „6-ajame Neringos etape“. „Kokia gi auksinio etapo paslaptis?“,- klausėme mūsų sportininkų. „Po starto ypatingai nuo kitų jachtų neatsiplėšėm, bet po truputį, dėl techniškai gerai atliktų manevrų ir puikaus įgauti greičio, išsiveržėme į priekį.“,- dalinosi mintimis Herkus.

Sveikiname jachtos „Stinta“ įgulą bei kapitoną Vilių Tamkvaitį. Didžiuojamės mūsų sportininkų ryžtu ir drąsa!

Nuotraukos: E. Bareika, D. Rimeika, E. Silva ir iš įgulos asmeninio archyvo.

2022-08-01 / . Pasiekimai

Savaitgalį Klaipėdoje įvyko „Jūros šventė 2022“ orientavimosi sporto varžybos, kuriose varžėsi Neringos sporto mokyklos orientacininkai. Geriausiai iš sportininkų sekėsi Silvijai K., kuri dviejų dienų sumoje moterų dviračių MBW21E grupėje užėmė 3 vietą. Sveikiname!

2022-07-29 / . Pasiekimai

Liepos 21-27 dienomis Neringos sporto mokyklos buriuotoja Eglė Ch. komandos nariu Mykolu K. iš Vilkaviškio dalyvavo Jungtinėje Karalystėje Veimute (Weymouth) vykusiame RS Feva Pasaulio čempionate 2022. Eglė sutiko pasidalinti mintimis apie varžybas, jų eigą ir dienos pastebėjimus.

Kiekvienas rytas pusryčiu metu prasidėdavo su Lietuvos nacionalinės rinktinės pasitarimu bei kelionė į varžybų vietos jachtklubą. Jau nuo pirmosios varžybų dienos komanda parodė gerus rezultatus ir per tris plaukimus vyraujant 7 m/s vėjui savo laivyne laikėsi apie keturiasdešimtoje pozicijoje. Geresnis nei tikėtasi rezultatas stebino ir džiugino komandą. Bendrame varžybų dalyvių sąraše ši lietuvių komanda rikiavosi 121 pozicijoje iš 185. Nors antroji varžybų diena pasitiko stipresniu, 8-12 m/s, vėju , tačiau sportininkams pavyko išlaikyti pozicijas savo laivyne, o po vieno plaukimo rikiuotis net 29 vietoje. Tą dieną komanda bendroje įskaitoje buvo 151 pozicijoje iš 185 ir pateko į sidabrinį laivyną. Trečiąją (paskutinę) varžybų dieną vėjas šiek tiek nurimo, o komanda trijuose plaukimuose užtikrintai atplaukė 33, 32, 24 pozicijose. Sportininkė rašė: „Plaukėme labai gerai. Paskutinį plaukimą startavome pirmi, pavyko aplenkti daug varžovų.“.

Suskaičiavus galutinius rezultatus Eglės Ch. ir Mykolo K. komanda Sidabriniame laivyne užėmė 53 vietą iš 63, o bendroje visų dalyvių įskaitoje rikiavosi 115 iš 185.

Sveikiname komandą ir linkime sėkmingų būsimų startų!

2022-07-26 / . Pranešimas

Lyjant lietui treniruotės persikelia į Neringos sporto mokyklą. Prasidėjusi bokso treniruočių savaitė iš kart sudomino mokinius. Charismatiškas treneris Paulius supažindino su pagrindinių smūgių technikomis ir išmokė naujų nematytų pratimų. Kaip sako treneris bokso treniruočių metu dirba visi raumenys. Rytoj pradedame 10 val. nauji mokiniai gali registruotis https://www.nsportmok.lt/registracija/ Taip pat visą šią savaitę galima registruotis į irklenčių žygius, kitą savaitę vyksiančias šokių ir tinklinio stovyklas vaikams.

TOP