FORGOT YOUR DETAILS?

2020 m. sporto treneriams ypatingai intensyvus laikotarpis, kai būtiną palaikyti fizinį aktyvumą ir siekti sporto rezultatų mišraus ir nuotolinio mokymo laikotarpiais. Besikeičiantys vaikų ir jaunimo poreikiai, ugdymo situacija paskatino įgyvendinti unikalų trenerių kvalifikacijos kėlimo projektą ir plėtoti fizinio aktyvumo, sporto programas Neringos savivaldybėje.

Pirmiausia šiame projekte gerinamos trenerių anglų kalbos kompetencijos, kurios leis mokytis užsienio kursuose, tobulinanti sportininkų meistriškumą bendradarbiaujant tarptautiniu lygmeniu, skaityti specializuotą užsienio literatūrą bei suprasti vaizdo įrašus anglų kalba. Pavyzdžiui, šį mėnesį Neringos sporto mokyklos mokyklos treneriai dalyvauja net dviejuose nuotoliniuose seminaruose anglų kalba, kuriuos veda vienos stipriausios Optimist klasės rinktinės treneris iš Italijos.

Kituose projekto įgyvendinimo etapuose treneriai žinias gilins specializuotuose mitybos, sporto duomenų analizės, laikysenos biomechanikos ir korekcijos, funkcinių treniruočių, viešojo kalbėjimo bei emocinio intelekto lavinimo mokymuose.

Keičiamės dėl savo mokinių siekdami, jog pradedantiesiems sportuoti būtų smagu ir pagerėtų jų fizinis aktyvumas, o vėliau pasirinkus buriavimo ar orientavimosi sporto šaką būtų teikiamas aukščiausio lygio mokymas Baltijos šalyse.

„Kasmet didiname naujų sportinių jachtų skaičių, įvedėme RS FEVA klasę, kartu su partneriais atnaujinome edukacines erdves sportininkams bei naujas orientavimosi trasas Kuršių nerijoje. Sporto srityje, kaip ir kitose ugdymo srityse reikalingos naujos inovatyvios veiklos formos ir sprendimai. Džiaugiuosi, kad mūsų specialistai įgys dar daugiau žinių ir kokybiškai plėtos Neringos gyventojų fizinį aktyvumą ir sportinį parengimą. Jų pasiryžimas mokytis ir keistis įkvepia siekti dar daugiau.“ – teigia Neringos sporto mokyklos direktorius Norbertas Airošius.

Projektas „Neringos sporto mokyklos trenerių kvalifikacijos kėlimas“, kuri įgyvendina Neringos sporto mokykla yra bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Spalio 3 dieną Neringos orientavimosi sportininkai dalyvavo Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionato vidutinės trasos varžybose. Didžiuojamės mokyklos mokiniu Matu Mikalajūnu, kuris V12 amžiaus grupėje aplenkė net 46 kitus sportininkus ir tapo vicečempionu užėmęs 2-ąją vietą.
Šiose varžybose dalyvavusi Neringos sporto mokyklos mokinė Silvija Kisieliūte. M14 grupėjė užėmė 12-ąją vietą aplenkusi daugiau nei pusė savo grupės dalyvių (iš viso 28).

Džiaugiamės mūsų moksleivių pasiekatais rezultatais ir linkime sėkmės žaliosiose trasose!

Bendrus varžybų rezultatus galite rasti čia: REZULTATAI

2-oji vieta Matas Mikalajūnas (nuotr. R.Tėvelis)

Spalio 2-4 dienomis vykusiose varžybose „Rudens vėjas 2020“ dalyvavo virš 140 buriuotojų. Neringos buriuotojams varžybos buvo tikras iššūkis ir galimybė parodyti savo meistriškumą. Neringos buriuotojai užėmė šias prizines vietas:
David Mažeika U12 2 vieta,
Kristupas Alseika Laser 4.7 3 vieta,
Meda Rimaitė U16 2 vieta,
Šarūnas Jakas 5 vieta,
Eglė Chlebinskaitė 5 vieta.
Sveikiname komandą ir dėkojame treneriams Zigmantui ir Ričardui!

Šį savaitgalį Nidoje vyko Lietuvos Optimist asociacijos svarbiausios metų varžybos. Jose paaiškėjo jaunieji Optimist rinktinės nariai vyksiantys į Europos čempionatą. Neringos buriuotojai iškovojo reikšmingų pergalių, kurios žymi didelę šių jaunųjų sportininkų padarytą pažangą šį sezoną. Dėkojame LOJKBA asociacijos prezidentei Astai Pajarskienei už nuoširdų darbą kiekvienam vaikui, Neringos Laser komandos buriuotojams Kristupui, Herkui ir Gustui už darbą teisėjų komandoje ir visiems prisidėjusiems, kad šios varžybos būtų tokios įdomios, saugios ir įkvepiančios. Linkime visiems VĖJO! VĖJO! VĖJO!

Taip pat, dalinamės @Optimistam parengtu įrašu apie LOJKBA taurės regatą, kurį vyko Nidoje.

„Organizuojant Optimist asociacijos taurę labai noriu padėkoti visai Neringos sporto mokyklai ir jos direktoriui Norbertui Airošiui, kurie pasirūpino svarbiausia varžybų atributika, užkandukais vaikams ir visą sezoną glaudžiai bendradarbiavo organizuojant bendrus renginius; Klaipėdos buriavimo klubui “Žiemys”, kuris greit sureagavo į prašymą ir atsivežė varžyboms reikiamas vėliavas; visam teisėjų klolektyvui:Laurynui, Jurgiui, Ryčiui, Ričardui, Martis, Gustui , Kristupui, Herkui ir Saule; na ir Neptūnui, kuris nepagailėjo vėjo ir saulės🙂
Taip pat didžiausias ačiū pagrindiniams mūsų rėmėjams Petkauskas fondui iš Amerikos, be kurių finansinės pagalbos nebūtų įvykę nei vieni mokymai, nei stovykla vaikams, nei LOJKBA taurė.
Dėkui “Marex boats” įmonei už įsteigtus prizus treneriams ir nuolat mums teikiamą techninę pagalbą.
Ir kaip gi be mūsų medijos Dainius Čėpla, kuris ne tik “gaudo “ pačias gražiausias akimirkas, bet ir aktyviai dalyvauja tėvų komiteto veikloje.
Kaip niekad, visų varžybų metu, jautėsi stiprus visų Lietuvos trenerių vieningumas ir bendradarbiavimas.
Juk tik visi kartu galime nuveikti dar daugiau!
Didžiausi sveikinimai nugalėtojams!
LOJKBA taurės rezultatai: https://regattas.eu/filesdb/1576411682.pdf

Visą įrašą galite rasti čia: ĮRAŠAS

TOP