FORGOT YOUR DETAILS?

Paskelbti 2020 m. prizų laimėtojai

Džiaugiamės labai aktyviu 2020 metų „Atrask Kuršių neriją – laimėk Škoda prizus“ žaidimo sezonu! 

Spalio 21 dieną įvyko šių metų žaidimo laimėtojų traukimo ceremonija. Nuo birželio 1 dienos iki spalio 5 dienos žaidimo dalyviai rinkdami specialas atžymas orientavimosi parkuose pildė korteles, kurias ištraukus atsitiktine tvarka buvo nustatyti prizų laimėtojai. 

Iš viso atnaujintus Nidos ir Juodkrantės orientavimosi sporto parkus šią vasarą aplankė daugiau nei šeši šimtai žaidimo dalyvių iš kurių virš 250 dalyvių užpildė ir žaidimo korteles.  

Šio žaidimo pagrindinius prizus įsteigė „Škoda“ atstovybė Lietuvoje tai – patogus kelioninis lagaminas, tvirtas dviejų dviračių laikiklis automobiliui bei pagrindinis žaidimo prizas – sportinis plento dviratis „Škoda“. Taip pat, laimėtojams bus įteikta virš 25 papildomų prizų – laisvalaikio ir pažintinių rinkinių, siuvenyrų bei kitų prizų, kuriuos įsteigė Neringos sporto mokykla, Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Neringos miesto savivaldybė, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“.  

2021 metais jūsų ir vėl lauksime su dar daugiau iššūkių, atnaujintais žemėlapiais visoje Kuršių nerijoje. Orientavimosi sporto parkai – puiki pramoga aktyvaus laisvalaikio mėgėjams Kuršių nerijoje!  

Atsižvelgdami į šalyje nuolat kintančią situaciją susijusią su COVID-19 informaciją apie prizų įteikimą ir atsiėmimą paskelbsime spalio 26 dieną. Su laimėtojais susisieksime kortelėje nurodytais rekvizitais.

Pateikiame laimėtojų sąrašą: 

Rokas M. Kaunas
Ingrida K. Neringa
Rolandas T. Vilnius
Vestina Č. Kaunas
Jurgita J. Kaunas
Eglė K.G. Vilnius
Edgaras N. Alytus,
Laurynas R. Vilnius
Jolanta L. Kaunas

Marius P. Vilnius
Vaida B. Kaunas
Vilius K. Kaunas
Milda P. Vilnius
Donatas G. Vilnius
Martynas S. Kaunas
Reda Š. Vilnius
Antanas R. Vilnius
Aurelijus V. Neringa

Jurgita V. Kaunas
Rokas A. Vilnius
Brigita, Rugilė A. Šiauliai
Viktoras K. Neringa
Dovydas S. Kaunas
Gediminas B. Vilnius
Adomas S. Lenkimai
Valdas B. Kaunas
Irma M. Kaunas
Aivaras T. Vilnius

TOP