Neformalaus ugdymo programos

Neringos sporto mokykloje vykdomų neformalaus ugdymo programų kodai ir pavadinimai. Peržvelkite aprašymus žemiau po lentelę. Pasirinkę programą prašome kreiptis į Neringos sporto mokyklą.

120501445  Aerobikos treniruotės
120501491  Sportiniai žaidimai
110500831  Buriavimo sporto meistriškumo tobulinimo grupių ugdymo programa
110500832  Buriavimo sporto meistriškumo ugdymo grupių programa
110500833  Buriavimo sporto pradinio rengimo grupių programa
110500891  Orientavimosi sporto pradinio rengimo grupių programa
110500892  Orientavimosi sporto meistriškumo ugdymo grupių programa
120501444  Krepšinio treniruotės
120501446  Krepšinio pradmenys
120501495 Jaunųjų buriuotojų treniruotės

Buriavimas
Specializuotis buriavimo disciplinoje ir siekti ugdomųjų buriavimo didelio meistriškumo etapais ir užtikrinti jiems deramą atstovavimą Neringos miestui bei Lietuvos Respublikai: Lietuvos, Pasaulio ir Europos čempionatuose, Olimpinėse Žaidynėse, bei kituose respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Orientavimosi sportas
Specializuotis orientavimosi sporte ir siekti ugdytinių orientavimosi sporto didelio meistriškumo etapais ir užtikrinti deramą atstovavimą Neringos miestui bei Lietuvos Respublikai: Lietuvos, Pasaulio ir Europos čempionatuose, Olimpinėse Žaidynėse, bei kituose respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Krepšinio treniruotės pradinukams ir vyresniųjų klasių mokiniams
Rengti ir vystyti krepšinio treniruotes, užtikrinti vaikų tolimesnį vystymą sporto ir asmenybės tobulėjimo aspektais. Teikti kokybiškas, sportininkų lūkesčius atitinkančias paslaugas, maksimaliai išnaudojant vietinius išteklius ir žmogiškuosius resursus.

Aerobikos treniruotės
Grupinių užsiėmimų metu mokiniai supažindinami su skirtingomis aerobikos kryptimis – klasikine aerobika, step aerobika, jėgos treniruotėmis. Grupinės treniruotės padeda palaikyti puikią fizinio aktyvumo forma, gerina širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo funkcijų pajėgumą, lavina jėgą, ištvermę, lankstumą ir koordinaciją.

Sportiniai žaidimai
Mūsų užsiėmimuose, orientuotuose į 5-12 kl. mokinius, derinamos skirtingos veiklos: biliardo, stalo teniso, stalo futbolo, smiginio, šaškių/šachmatų/domino, badmintono, bendrojo fizinio pajėgumo treniruotės. Čia vaikai skatinami analizuoti ir logiškai mąstyti, ugdoma reakcija, koordinacija bei kiti fiziniai gebėjimai. Žaidimų mokymui bei praktinėms užduotims yra išduodama visa reikalinga įranga. Vaikams periodiškai organizuojamos išvykos į baseiną. Veiklų metu vyrauja šilta, jauki, draugiška aplinka. Taip pat sudaromos galimybės ne tik pabendrauti su savo draugais, bet ir išbandyti save varžybose.

Jaunųjų buriuotojų treniruotės
Neformaliojo vaikų švietimo programa sukurta turint tikslą, jau ankstyvosios vaikystės metais atskleisti vaiko sportinius sugebėjimus, sudaryti sąlygas jiems vystyti. Suteikdami vaikui galimybę
pačiam pasirinkti sporto kryptį, vykdome pagrindinę sąlygą – laisvos valios principą. Treniruočių metu, vaikas ima suprasti sporto naudą, susipažįsta su vandeniu, gamta.