FORGOT YOUR DETAILS?

Nuo 2020.07.09 Nidos, Preilos, Pervalkos dviračių ir Preilos, Pervalkos pėsčiųjų žemėlapiai laikinai neparduodami dėl orientavimosi parkų atnaujinimo darbų. Dėkojame už suprantingumą ir lauksime aplankant naujus punktus!

2020.10.05 baigiasi 2020 metų žaidimo sezonas. Iki kito žaidimo sezono Nidos ir Juodkrantės orientavimosi sporto parkų žemėlapius galite įsigyti Neringos sporto mokykloje.

Orientavimosi sporto žaidimas

„Atrask Kuršių Neriją- laimėk Škoda prizus“

jau prasidėjo!

Kviečiame birželio 1 - spalio 5 dienomis aktyviai praleisti laisvalaikį aplankant orientavimosi sporto parkus ir dalyvaujant žaidime

Orientavimosi sporto parkai – puiki pramoga aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, kuri padės ne tik smagiai praleisti laiką ar geriau pažinti Kuršių nerijos nacionalinį parką bei Juodkrantės, Preilos, Pervalkos, Nidos, Smiltynės gyvenvietes, tačiau suteiks ir galimybę laimėti puikius prizus.

KAS IR KADA GALI DALYVAUTI?

Žaidime gali dalyvauti visi asmenys, įskaitant ir užsienio piliečius. Žaidimas vyksta nuo birželio 1 dienos iki spalio 5 dienos.

KAIP ŽAISTI?

 1. Išsirinkite orientavimosi sporto parką bei punktų rinkimo būdą (dviračiu arba pėsčiomis).
 2. Apsilankykite arčiausioje žemėlapių platinimo vietoje ir įsigykite žemėlapį. Įsigijus žemėlapį, gausite popierinę kortelę, kuri skirta žaidimo punkų atžymoms komposteriu.
 3. Suradus ieškomą punktą, pažymėkite jį kortelėje į tuo pačiu numeriu pažymėtą langelį. Punktų rinkimo eiliškumas nėra svarbus.
 4. Surinkus 10 ar daugiau žaidimo punktų žymų, atiduokite arba įmeskite kortelę į žaidimo dėžę artimiausioje žemėlapių įsigijimo vietoje.

Pėstiesiems žaidimo dalyviams skirtuose žemėlapiuose yra pažymėta iki 30 kontrolinių punktų. Jie vietovėje paženklinti mėlynos spalvos stulpeliais.

Dviratininkams skirtuose žemėlapiuose yra pažymėta iki 30 kontrolinių punktų. Jie vietovėje paženklinti raudonos spalvos stulpeliais. Dviratininkams leidžiama važiuoti tik keliais ir takais!

Dėmėsio Radus ištrauktą, nulaužtą ar kitaip sunkiokotą punktą, taip pat neradus punkto tikslioje vietoje, prašome apie tai pranešti telefonu 865751972 arba elektroniniu paštu info@nsportmok.lt. Dėkojame!

KAIP TEISINGAI UŽPILDYTI DALYVIO KORTELĘ?

Dalyvio kortelė tai bilietas atsiimant momentinį prizą ir dalyvaujanti finaliniame prizų traukime, todėl labai svarbu ją užpildyti teisingai.

 1. Kortelę pildykite tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.
 2. Pasirinktą orientavimosi sporto parka pažymėkite X simboliu laukelyje šalia vietovės, kuriame yra parkas.
 3. Prašome įrašyti tik galiojančius elektroninio pašto adresus ir aktyvius telefono numerius, kad sėkmingai perduotume Jūsų laimėtą prizą.

Užpildydami dalyvio kortelę (anketą) Jūs patvirtinate, kad susipažinote su žaidimo taisyklėmis, esančiomis www.nsportmok.lt puslapyje, bei susipažinote su asmens duomenų tvarkymo aprašu. Aprašą galite rasti ČIA.

KOKIE PRIZAI?

Pagrindiniai prizai, kuriuos įsteigė rėmėjas ŠKODA:

 • Plentinis dviratis ŠKODA
 • Sulankstomas paspirtukas
 • Didelis kelioninis lagaminas

Papildomi prizai: Neringos sporto mokyklos, Neringos savivaldybės, Kuršių Nerijos nacionalinio parko ir KTIC „Agila“ įsteigti prizai.

2018 metų laimėtojai

2019 metų laimėtojai

NAUJOVĖ - MOMENTINIAI PRIZAI!

Aplankyk kelis sporto parkus, surask kiekviename parke bent 10 žaidimo punktų ir gauk vertingus prizus!

Tas pats žaidėjas apsilankęs 3 ar daugiau orientavimosi sporto parkų bei suradęs kiekviename sporto parke bent po 10 žaidimo punktų iš karto apdovanojamas Neringos sporto mokyklos įsteigtais prizais:

 • Už 3 orientavimosi sporto parkus – Neringos sporto mokyklos sportinė pinginė aplink juosmenį;
 • Už 4 orientavimosi sporto parkus – Neringos sporto mokyklos puodelis;
 • Už 5 orientavimosi sporto parkus - apsilankymas Nidoje esančioje mini golfo aikštelėje 3 asmenims;

Norint atsiimti momentini prizą, visos 3 – 5 kortelės privalo būti grąžintos į Neringos sporto mokyklą.

KUR GALIMA ĮSIGYTI ŽEMĖLAPIUS ?

Smiltynė
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų centras
Smiltynės g. 11

Nida
Kuršių nerijos nacionalinio
parko direkcijos Lankytojų centras
Naglių g. 8

 

Nida
Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“
Taikos g. 4 (laikinai perkelta į Naglių g. 18E)

 

Juodkrantė
Turizmo informacija Juodkrantėje
L. Rėzos g. 8B

Klaipėda
Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras
Turgaus g. 7

Nida
Neringos sporto mokykla
Lotmiškio g. 2

ŽAIDIMO REKLAMINIS PLAKATAS (ruošiama)

TOP